Satış

 

 

Araç Satış Hizmetleri; müşterilerimiz ile birlikte belirlediğimiz ihtiyaç ve taleplerine göre sıfır ve kullanılmış araçların tespiti, özelliştirilmesi, alım-satım dahil tüm işlemlerde ekspertiz ve danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.

 

 

Uzun süredir almak istediğiniz ve hayalini kurduğunuz araçta beklenmedik ve istenmeyen sürprizlerle karşılaşmak istemezsiniz. Ya da halen kullanmakta olduğunuz aracı nasıl satacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Sizin değerli vaktinizi korumak ve siz müşterilerimizin güven unsuru içinde alım ve satım yapmasını sağlamak bizim ilkemizdir.

 

 

Alagöz Otomotiv olarak bizim işimiz,  en uygun fırsatları yakalamak ve özelleştirilmiş araçlar ile siz müşterilerimize memnun kalacakları üstün hizmetler sunmaktır.

Araç Kiralama

Araç kiralama hizmeti, firmaların tüm araç ihtiyaçlarının kiralama yolu ile sabit olan giderlerinin düşürülmesi hususunda, hem maliyet avantajı hem de hizmet sürekliliği ile demirbaş için yapılacak giderlerin geri kazandırılmasıdır.

Talep edilen araç yada araçların sıfır Km. olarak sunulması esastır.

 

alagozotomotiv.com_BMW_3_coupe

 

Lüks ve Spor Araba Kiralama da Türkiye genelinde Uzun Vadeli Kiralama için cazip paketler önermekteyiz. İster 1 yıl ister daha uzun süre araç kiralamak isteyin, biz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve her türlü beklentilerinizi aşacak, en iyi uzun dönem araç kiralama paketleri sunuyoruz.

 

 

alagozotomotiv.com_eklasse_mercedes

 

 

Siz işinizi en iyi şekilde yapın diye bizde işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

Kiralama Hizmetleri ile ilgili bilinmesi gerekenler:

  • Araç kiralama hizmet sözleşmesi taraflarca imzalanmalıdır.
  • Araç kiralama yapıldığı konumda teslim edilmelidir.

 

 

Kiralanabilir araçlar listesini görmek için tıklayınız.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com