Vulcan Design

Neden Land Rover?

1948 yılında çok amaçlı hizmet için düşünülmüş ve üretilmiş olan Land Rover markası, yıllar geçtikçe başarısını ve sürdürülebilirliğini kanıtlamıştır. Kendi segmentinde neredeyse rakipsiz olan marka, araştırma ve geliştirmeler sonucunda günümüz son teknolojisini hayatın içine dahil olmuş araçlarına başarıyla entegre edebilmiştir.

 


 
 

 Neden Defender?

Series I ile başlayan 89 inch ve 109 inch’lik şase kodları ile herkesin ilgisini üzerine toplamış olan Land Rover, Series II ve Series III ile kendini geliştirmiş ve geniş hayran kitleleri oluşturmuştur. Paslanmaya karşı alüminyum kasası ve basit mekanik tasarımı ile uzun yılllar ve zor yollar için vazgeçilmez bir hayat arkadaşı olmuştur.

Land Rover, 1985 yılında Defender olarak anılan IV. nesil aracını lanse etmiş, yeni bir dönemi başlatmıştır. Camel Trophy efsanesi ile tüm dünyada bilinirliğini pekiştirmiş, genç nesillerin ikonu haline gelmiştir.

 

Land_Rover_Defender_12

 
 

Firmamız, 1987 yılı itibariyle Türkiye’de de üretime başlayan Land Rover Defender serileri üzerine yoğunlaşarak, uzmanlaşmış kadrosu ile sahibi olduğunuz ya da olmak istediğiniz Land Rover Defender araçlarınız için çözüm ortağınızdır. 2010 yılı itibari ile şaseden bitime, tek noktada her türlü yenileme hizmet vermekte olup aracınızı istediğiniz şekilde de özelleştirmektedir. İster günlük kullanım amaçlarınız için ister offroad, kamyonet, safari, gibi çok amaçlı kullanımlarınız için farklı tasarımları sizlerin beğenisine sunmaktayız.

 

 
 

Uygulama Alanlarımız

  • Şase ve Kasa Yenileme ve Tadilatı
  • Navigasyon Multimedia, Kamera Sistemleri Uygulamaları
  • Araç İçi Elektrik ve Elektronik Teknolojik Yenileme
  • Offroad Paketi Uygulamaları
  • Modernize İç Tasarım Uygulamaları
  • Çeşitli Motor Uygulama Alternatifleri
  • Yeni Dış Tasarım Uygulamaları
  • Ses ve Isı İzolasyon Uygulamaları

1988 Land Rover Defender 110 – 2,5 DI Full Restorasyon

 


 

VulcanDesing

Land Rover Defender Katalog 2016

Contact Form Powered By : XYZScripts.com